Modafen’de Karne Heyecanı ⋅ Modafen

Modafen’de Karne Heyecanı

Hafızalardan silinmeyecek kadar eğlence, dostluk ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı daha karne sevinci eşliğinde son buldu.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen dersler, etkinlikler, yarışmalar, geziler, gösteriler, sergiler, konferanslar ve sınavlarla birlikte yoğun olduğu kadar keyifli bir eğitim yılı daha tamamlandı. Koca bir yılın son gününde öğrencilerimizin karne heyecanına Modafen Ailesi’nin değerli velileri de ortak oldu. Çocuklarına verdikleri desteği sürdürerek onları bugünde de yalnız bırakmayan velilerimizin gururu ve paylaştıkları heyecan gözlerinden okunuyordu.

Karnelerini çok sevdikleri öğretmenlerinin ellerinden alan öğrencilerimiz; gezecekleri, oyun oynayacakları ve dinlenecekleri bir yaz tatiline doğru yola çıktı. Başarı hikâyeleri ile dolu bir yılı daha geride bırakan öğretmen, öğrenci ve velilerimize Modafen Ailesi olarak gönüllerince geçirecekleri bir yaz tatili diliyoruz.

15 Haziran 2019 Cumartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not