Modafen’de Karne Heyecanı

Hafızalardan silinmeyecek kadar eğlence, dostluk ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı daha karne sevinci eşliğinde son buldu.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen dersler, etkinlikler, yarışmalar, geziler, gösteriler, sergiler, konferanslar ve sınavlarla birlikte yoğun olduğu kadar keyifli bir eğitim yılı daha tamamlandı. Koca bir yılın son gününde öğrencilerimizin karne heyecanına Modafen Ailesi’nin değerli velileri de ortak oldu. Çocuklarına verdikleri desteği sürdürerek onları bugünde de yalnız bırakmayan velilerimizin gururu ve paylaştıkları heyecan gözlerinden okunuyordu.

Karnelerini çok sevdikleri öğretmenlerinin ellerinden alan öğrencilerimiz; gezecekleri, oyun oynayacakları ve dinlenecekleri bir yaz tatiline doğru yola çıktı. Başarı hikâyeleri ile dolu bir yılı daha geride bırakan öğretmen, öğrenci ve velilerimize Modafen Ailesi olarak gönüllerince geçirecekleri bir yaz tatili diliyoruz.

15 Haziran 2019 Cumartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not