Modafen’de Karne Heyecanı ve Tatile Merhaba

Hafızalardan silinmeyecek bir Eğitim-Öğretim yılı daha karne sevinci eşliğinde son buldu.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen dersler, etkinlikler, yarışmalar, geziler, gösteriler, sergiler, konferanslar ve sınavlarla birlikte yoğun olduğu kadar keyifli bir eğitim yılı daha tamamlandı.

Modafen Ailesi’nin değerli velileri, tüm sene olduğu gibi okulun son günü de öğrencilerine verdikleri desteği sürdürerek onları yalnız bırakmadılar ve onların karne heyecanına ortak oldular.

Karnelerini çok sevdikleri öğretmenlerinin ellerinden alan öğrencilerimiz; gönüllerince gezecekleri, oyun oynayacakları ve dinlenecekleri bir yaz tatiline doğru yola çıktılar.

Başarılarla dolu bir eğitim yılını daha geride bıraktık! Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz!

20 Haziran 2016 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not