Modafen’de Karne Heyecanı ve Tatile Merhaba ⋅ Modafen

Modafen’de Karne Heyecanı ve Tatile Merhaba

Hafızalardan silinmeyecek bir Eğitim-Öğretim yılı daha karne sevinci eşliğinde son buldu.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen dersler, etkinlikler, yarışmalar, geziler, gösteriler, sergiler, konferanslar ve sınavlarla birlikte yoğun olduğu kadar keyifli bir eğitim yılı daha tamamlandı.

Modafen Ailesi’nin değerli velileri, tüm sene olduğu gibi okulun son günü de öğrencilerine verdikleri desteği sürdürerek onları yalnız bırakmadılar ve onların karne heyecanına ortak oldular.

Karnelerini çok sevdikleri öğretmenlerinin ellerinden alan öğrencilerimiz; gönüllerince gezecekleri, oyun oynayacakları ve dinlenecekleri bir yaz tatiline doğru yola çıktılar.

Başarılarla dolu bir eğitim yılını daha geride bıraktık! Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz!

20 Haziran 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not