Modafen’de Karne Günü ⋅ Modafen

Modafen’de Karne Günü

2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi bugün itibariyle son bulurken öğrencilerimiz karnelerine kavuşmanın heyecanını yaşadı. Dolu dolu geçen ilk dönemin ardından öğretmenlerinin elinden karnelerini alan öğrencilerimiz, on beş günlük sömestir tatili için yola çıktılar.

Karne günü, EdukaKids ve 1. sınıf öğrencilerimiz için daha heyecanlı geçti. İlk karnelerini almanın mutluluğunu yaşayan minik öğrencilerimiz, başarıyla tamamladıkları ilk dönemi yıldızlı pekiyiler ile taçlandırdılar. Bu güzel günde velilerimiz de öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak çocuklarının heyecanına ortak oldular.

Modafen ailesi olarak tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize gönüllerince gezip dinlenecekleri keyifli bir yarıyıl tatili diliyoruz. İkinci dönemde görüşmek üzere…

24 Ocak 2014 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not