Modafen’de Karne Günü Heyecanı ⋅ Modafen

Modafen’de Karne Günü Heyecanı

2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi bugün itibariyle son bulurken öğrencilerimiz karne almanın heyecanını yaşadı.

Dolu dolu geçen ilk dönemin ardından öğrencilerimiz büyük bir coşku içerisinde öğretmenlerinin elinden karnelerini aldı. 1 dönemin sonunda emeklerinin karşılığını en iyi şekilde alan öğrencilerimiz, mutluluklarını arkadaşları ile paylaştı. Karne günü EdukaKids ve 1. sınıflar için elbette çok daha başka ve heyecanlıydı. İlk karnelerini almanın mutluluğu içerisinde olan öğrencilerimiz, başarıyla tamamladıkları dönemi aldıkları “Yıldızlı Pekiyi” ile taçlandırdı. Bu özel günde velilerimiz de öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldu.

Modafen ailesi olarak tüm öğrencilerimize, veli ve öğretmenlerimize gönüllerince geçirecekleri bir yarı yıl tatili diliyoruz.

23 Ocak 2017 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not