Modafen’de Karne Günü

Modafen’de 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi bugün itibariyle son bulurken öğrencilerimiz karnelerine kavuşmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadılar.

Öğrencilerimiz arkadaşlık, öğrenme, yeni keşifler yapmak ve daha birçok aktivite ile dolu dolu geçirdikleri ilk dönemin ardından öğretmenlerinin elinden karnelerini alarak, on beş günlük sömestr tatili için yola çıktılar.

Karne günü, EdukaKids ve 1. sınıf öğrencilerimiz için elbette daha heyecanlı duygulara vesile oldu. İlk karnelerini almanın mutluluğunu yaşayan minik öğrencilerimiz, başarıyla tamamladıkları dönemi taçlandırdılar. Bu güzel günde velilerimiz de öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak çocuklarının mutluluklarına ortak oldular.

Modafen Ailesi olarak tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize keyifli bir yarıyıl tatili diliyoruz.

İkinci dönemde tekrar görüşmek üzere…

25 Ocak 2016 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not