Modafen’de İtalyan ve Uzak Doğu Mutfağı ⋅ Modafen

Modafen’de İtalyan ve Uzak Doğu Mutfağı

Her ay farklı bir dünya mutfağı işleyeceğimiz “Modafen Dünya Mutfakları” gününün üçüncüsünü geçen ay yaptığımız İtalyan Mutfağı sonrasında gerçekleştirdik.

Gastronomi dünyasında çok önemli bir yeri olan Uzak Doğu mutfağı öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Öğle yemeğinde Wonton Çorbası, Ananaslı Tatlı-Ekşi Soslu Et, Sebzeli Noodle, Kızarmış Cevizli, Muzlu Zencefil Muhallebi ve Edamameli Kinoa Salatasından oluşan menü sunuma çıktı. Uzak Doğu’nun farklı yörelerine ait çocuklarımızın da sevebileceği yemekler tadılırken, arka fonda ise Uzak Doğu müzikleri çaldı.

Ara öğün olarak da herkesin çok sevdiği Bademli Çin Kurabiyesi ile Modafen Dünya Mutfakları gününün üçüncüsünü öğrencilerimizin memnuniyeti ile tamamlamış olduk.

8 Nisan 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not