Modafen’de Fransız Kültüründen Esintiler ⋅ Modafen

Modafen’de Fransız Kültüründen Esintiler

Her ay farklı bir dünya mutfağı işleyeceğimiz “Modafen Dünya Mutfakları” gününün ilki 18 Ocak Cuma günü gerçekleşti.

Gastronomi dünyasında çok önemli bir yeri olan Fransız mutfağı öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Gün boyu yemeklerde baget ekmeği menüye eşlik ederken öğle yemeğinde Fransız usulü soğan çorbası, cafe de Paris soslu et, patates graten, ratatuy ve profiterolden oluşan menü sunuma çıktı. Fransa’nın farklı yörelerine ait çocuklarımızın da sevebileceği yemekler tadılırken, arka fonda Fransız müzikleri çaldı.

Ara öğün olarak da herkesin çok sevdiği kruvasan ile Modafen Dünya Mutfakları gününün ilkini öğrencilerimizin memnuniyeti ile tamamlamış olduk.

23 Ocak 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not