Modafen’de Fide Ekim Günü

4. sınıf öğrencilerimiz, faydalı bir etkinliğe daha imza atarak “Fide Ekim Günü” gerçekleştirdiler. Ovacık Köyü Kadın Tohum Derneği’nin desteği ile düzenlenen etkinlik “Yerel Tohumlarımızı Koruyalım, Çoğaltalım, Paylaşalım!” ve “Tohumuna Sahip Çık Geleceğini Koru!” sloganları ile başladı.

Ovacık Köyünden gelen misafirlerimiz ile okulumuzun yanındaki bahçeye geçen öğrencilerimiz, ellerindeki fideleri özenle toprağa ekerek can sularını mutlulukla verdiler. Domates, marul, pancar ve pek çok bitki eken öğrencilerimiz, toprakla ilgilenmenin tadını çıkarırken doğanın, tohumun ve yeşilin geleceğimiz için önemini de bir kez daha vurgulamış oldular.

Öğrencilerimizi bu güzel etkinlik ile buluşturan Ovacık Köyü Kadın Tohum Derneği’nin ve Modafen ailesinin değerli üyesi Fatma Denizci’ye teşekkür ederiz.

20 Mayıs 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not