Modafen’de Fide Ekim Günü ⋅ Modafen

Modafen’de Fide Ekim Günü

4. sınıf öğrencilerimiz, faydalı bir etkinliğe daha imza atarak “Fide Ekim Günü” gerçekleştirdiler. Ovacık Köyü Kadın Tohum Derneği’nin desteği ile düzenlenen etkinlik “Yerel Tohumlarımızı Koruyalım, Çoğaltalım, Paylaşalım!” ve “Tohumuna Sahip Çık Geleceğini Koru!” sloganları ile başladı.

Ovacık Köyünden gelen misafirlerimiz ile okulumuzun yanındaki bahçeye geçen öğrencilerimiz, ellerindeki fideleri özenle toprağa ekerek can sularını mutlulukla verdiler. Domates, marul, pancar ve pek çok bitki eken öğrencilerimiz, toprakla ilgilenmenin tadını çıkarırken doğanın, tohumun ve yeşilin geleceğimiz için önemini de bir kez daha vurgulamış oldular.

Öğrencilerimizi bu güzel etkinlik ile buluşturan Ovacık Köyü Kadın Tohum Derneği’nin ve Modafen ailesinin değerli üyesi Fatma Denizci’ye teşekkür ederiz.

20 Mayıs 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not