Modafen’de Dünya Şampiyonluğu Kutlaması ⋅ Modafen

Modafen’de Dünya Şampiyonluğu Kutlaması

18-23 Mayıs tarihleri arasında Brezilya’nın Rio de Jenerio kentinde yapılan 13. ISF Dünya Okullar Yüzme Şampiyonası’nda, “Erkekler Dünya Liseler Yüzme Şampiyonu” olan öğrencilerimiz için büyük bir kutlama hazırlandı.

27 Mayıs Pazartesi günü tüm okul öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımıyla hazırlanan kutlama töreni, sabah saat 09.40’ta Dünya Şampiyonu olan öğrencilerimizin karşılanması ile başladı. Okul önünde kortej ve bando takımı ile karşılanan öğrencilerimiz konfeti yağmuru ve öğrencilerimizin coşkusu eşliğinde okula giriş yaptılar. Basının, arkadaşlarının ve ailelerinin eşliğinde röportaj veren ve duygularını dile getiren 6 öğrencimiz, ödül törenine okul bahçesinde hazırlanan program ile devam ettiler.

Bahçede İstiklal Marşı ile başlayan tören, okul kurucumuz Fatih Kanberoğlu’nun konuşması ile devam etti. “Sanat ve sporun aynı anda götürülebileceğini savunuyoruz. Bu durumun da öğrencilere yönelik birçok olumlu etkisini görüyoruz. Modafen ilk kurulduğunda 6 öğrenci vardı ve bugün Modafen 6 kişilik bir ekibi Dünya Şampiyonu olduğu için kutluyor. Bu hepimizi çok gururlandırdı.” dedi. Daha sonra Yüzme Takımı Başantrenörümüz Hakan Çark başta olmak üzere Dünya Şampiyonu 6 öğrencimiz tek tek kürsüye çıkarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Modafen Yüzme Takımı Başantrenörü Hakan Çark “Özellikle organizasyonun Milli Mücadelemizin 100. Yıldönümüne denk gelmesi ve böyle güzel bir bayram haftasında bu şampiyonluğu kazanmamız hepimizi çok mutlu etti.” dedi. Çok heyecanlı ve gurulu olduklarını söyleyen öğrencilerimize plaket ve şampiyonluk hediyelerini Okul Kurucusu Fatih Kanberoğlu, Okul Müdürü Mehmet Durak ve Matematik Öğretmeni İlhan Obuz takdim etti. Hediyelerin ardından bol bol fotoğraf çektirilerek bu heyecan ve gurur dolu gün ölümsüzleştirildi.

Modafen Ailesi olarak “Erkekler Dünya Liseler Yüzme Şampiyonu” olan öğrencilerimiz Bedirhan Tamer, Berke Saka, Demirkan Demir, Efe Başar, Ekin Demirbaş ve Emir Şimşek’i tebrik ediyor, başarılarının hayatları boyunca artarak devam etmesini diliyoruz. Ayrıca başarı üstüne başarı elde eden ve disiplinli çalışması ile öğrencilerimizin yüzmede fark yaratmasında büyük katkı sağlayan Modafen Yüzme Takımı Başantrenörü Hakan Çark’ı tebrik ediyor, elde ettiği başarıları dolayısıyla teşekkür ediyoruz.

 

Basında çıkan haberler

28 Mayıs 2019 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not