Modafen’de “Dubbing Contest” Heyecanı

Öğrencilerimiz İngilizce becerilerini bu yıl bir kez daha “Dubbing Contest” ile kanıtladılar. Okulumuzda düzenlenen İngilizce Dublaj Yarışması’na 6. sınıf öğrencilerimizin katılımı oldukça yoğundu. Öğrencilerimiz seçtikleri filmlere özveriyle, grup çalışmasının bilinci ve keyfiyle, yaratıcılıklarını kullanarak iki dakikalık dublajlar yaptılar.

Özgüvenleri, esprili dilleri ve dublaj için en önemli şeylerden biri olan “doğru zamanlama”ları ise onların en çok alkış toplayan yönleriydi.

Yarışma günü bütün gruplar harika performanslar sergileyerek jürinin işini oldukça zorlaştırdılar. ‘’The Stickmen’’ adlı gruplarıyla yarışan öğrencilerimiz Efe Türbedar, Kerem Esin, Derin Demirkol ve Öykü Uzun birinciliği elde ederek Türkiye yarışmasına katılmaya hak kazandılar. Yanı sıra öğretmenleriyle birlikte sinemaya gitmekle ödüllendirildiler.

Okulumuzun önceki yıllarda üçüncülük, ikincilik ve geçtiğimiz yıl da birincilik kazandığı ülke çapındaki “Dubbing Contest”te “The Stickmen” tarafından yine başarıyla temsil edileceğini biliyor ve çocuklarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

21 Kasım 2014 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not