Modafen’de “Dile Gelen Deyimler Etkinliği” Yapıldı“ ⋅ Modafen

Modafen’de “Dile Gelen Deyimler Etkinliği” Yapıldı“

Modafen; öğrencilerimizin ana sınıfından liseye kadar ana dillerini doğru ve etkin kullanmaları için çeşitli etkinlikler ve projeler yapmakta.

Bu kapsamda 25 Nisan Salı günü okulumuzda EdukaKids ve ortaokul öğrencilerimizle “Dile Gelen Deyimler” adlı bir etkinlik gerçekleştirildi. 5 ve 6. Sınıf öğrencilerimizden ikişer grubun katıldığı etkinlikte, EdukaKids öğrencileri ağabeyi ve ablalarına sorular sorarak eğitici ve eğlenceli dakikalar yaşattı. Etkinliğin birinci bölümünde verilen deyimlerin anlamlarını bulma, ikinci bölümünde görselleri verilen deyimleri tahmin etme ve son bölümünde ise vidoları çekilen deyimlerin anlamlarını bulma çalışmaları yapıldı.

Büyük bir ilgiyle karşılanan etkinliğimiz, öğrencilerimizin yaşayarak öğrenimlerine katkı sağladığını, ve öğretimin eğitimde ne kadar gerekli olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi.

25 Nisan 2017 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not