Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi’nin İlki Gerçekleşti ⋅ Modafen

Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi’nin İlki Gerçekleşti

Modafen’de, A-Tipi Söyleşi Serisi’nin ilki mayıs ayında gerçekleştirildi.

Okul Kurucumuz Fatih Kanberoğlu’nun moderatörlüğünü üstlendiği söyleşi, sınava hazırlık süreçlerini Modafen’de tamamlayarak akademik başarılarını üst seviyede tutan ve bununla birlikte spor, sanat ve bilişim gibi dallarda da başarılar elde etmiş 3 mezunumuz ve eğitimine Modafen’de devam eden 1 öğrencimiz ile gerçekleştirildi. Konuklarımız Artun Miskciyan, Eylül Bulut, Sinan Kunkut ve Berkay Yılmaz akademik hayatlarında elde ettiği başarıları ile birlikte seçmiş oldukları diğer alanlarda da kendilerini kanıtladıkları başarılarını bir arada götürebilmeyi anlattı.

Her nerede olursa olsun kendisini, ailesini ve ülkesini başarıyla temsil edebilecek, yeniliklere adapte olabilen ve istekli öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen A-Tipi Eğitim Sistemini hayata geçiren söyleşimiz, öğrencilerimizin ilgisi ve memnuniyeti ile son buldu.

Modafen Ailesi olarak daima yanlarında olduğumuz, elde ettikleri kazanımların heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte paylaştığımız öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının hayatları boyunca artarak devam etmesini diliyoruz.

27 Mayıs 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not