Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi Devam Ediyor… ⋅ Modafen

Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi Devam Ediyor…

2013 yılı mezunu 5 numaralı Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanarak önemli bir başarıya imza atan ve şu anda BiletimGo kurucusu Kubilay Gümüşler, 2009 yılı mezunu 7 numaralı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanarak BiletimGo girişiminin ortaklarından Hasan Mert Gümüşler, 2012 yılı mezunu ve okul numarası 210 olan Koç Üniversitesi’nde çift anadal yaparak Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinden mezun olup şu anda ünlü Fransız kozmetik markası Nuxe’de Marka Müdürü olarak görev yapan Serra Özkök ve 2009 yılı mezunu okul numarası. 27 olan, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ni kazanıp inovasyon dünyasında adından söz ettiren Cypher Games’in kurucusu Ahmet Emir Kocaağa, öğrencilerle buluşarak kariyer yolculuklarını, Modafen’in geleceklerini nasıl olumlu yönde etkilediğini ve birikimlerini ilham verici şekilde paylaştı.

Söyleşide, öğrencilerle buluşan mezunlar, Modafen’deki eğitimlerinin kendilerine sağladığı katkıları ve kariyer yolculuklarını anlattılar. Ayrıca söyleşide Ahmet Emir Kocaağa’nın İstanbul Erkek Lisesi’ni kazanıp yine güvendiği yer olan Modafen eğitim kadrosu ile Eduka Akademi çatısı altında çalışmalarına devam ederek Türkiye derecesi yapması, Hasan Mert Gümüşler’in ODTÜ Şeref Listesi’ne alınması, Kubilay Gümüşler ve Serra Özkök’ün mezuniyetinin ardından Modafen’den kopmaması gibi konuların altı çizildi. Mezunların kardeşlerinin hala Modafen’de öğrenci olması kurulan bağların önemini bir kez daha gösterdi.

A-Tipi Eğitim Sistemi’nin hayata geçirilmesiyle, her nerede olursa olsun kendisini, ailesini ve ülkesini başarıyla temsil edebilecek, yeniliklere uyum sağlayabilen ve istekli öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen Modafen, öğrencilerimizin ilgisi ve memnuniyetiyle dolu, keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Dört eğitim neslini bir araya getiren söyleşi, öğrencilerimiz ve mezunlarımız arasında güçlü bir bağ kurarak, farklı kuşakların deneyim ve bilgi birikimlerini paylaşmalarını sağladı. Bu buluşma hem eski hem de yeni nesil öğrencilerin birbirlerinden ilham almalarına, kariyer yolculuklarına dair değerli tavsiyeler edinmelerine olanak tanıdı.

Modafen Ailesi olarak, her zaman yanlarında olduğumuz ve elde ettikleri başarıların heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte paylaştığımız öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının hayatları boyunca artarak devam etmesini diliyoruz.

4 Haziran 2024 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not