Modafen’de 8. Kez Harvard MUN Konferansı Sertifika Töreni

Modafen Mun (Model Birleşmiş Milletler) kulübü öğrencileri, 30 Ocak-02 Şubat 2020 tarihleri arasında dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul edilen Harvard Üniversitesi’nin Boston’da düzenlediği 67. HMUN 2020 Konferansı’ndaydı.

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından birine katılan öğrencilerimiz, dünyanın 50 farklı ülkesinden 4,000 öğrenciyle bir araya gelerek, dünya meselelerini tartışma fırsatı buldular. Öğrencilerimiz tarafından yapılan diyalogların retorik akıcılığı ve gelişmiş jargon ve diplomatik dil kullanımı, bu deneyimden elde edilen olgunluk ve profesyonelliğin sağlam kanıtıydı.

Uzun ve yoğun bir hazırlık döneminden sonra bizi büyük bir başarı ile temsil eden MUN kulübü öğrencilerimiz için 25 Şubat 2020 Salı günü okulumuz konferans salonunda bir sertifika töreni düzenledik. Açılışı Elif Nalbantoğlu tarafından yapılan, program akışı Steve Leck tarafından takip edilen; öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin katılımı ile gerçekleştirilen sertifika töreni oldukça eğlenceli ve eğiticiydi.

Harvard MUN Konferansı’na katılan öğrencilerimiz, başarılarının gururunu bir kez daha yaşayarak, duygularını arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaştılar.

Bizi büyük bir başarı ile temsil eden öğrencilerimize, Modafen Ailesi’ne yaşattıkları gurur için teşekkür ederek başarılarının devamını diliyoruz.

28 Şubat 2020 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not