Modafen’de 8. Kez Harvard MUN Konferansı Sertifika Töreni ⋅ Modafen

Modafen’de 8. Kez Harvard MUN Konferansı Sertifika Töreni

Modafen Mun (Model Birleşmiş Milletler) kulübü öğrencileri, 30 Ocak-02 Şubat 2020 tarihleri arasında dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul edilen Harvard Üniversitesi’nin Boston’da düzenlediği 67. HMUN 2020 Konferansı’ndaydı.

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından birine katılan öğrencilerimiz, dünyanın 50 farklı ülkesinden 4,000 öğrenciyle bir araya gelerek, dünya meselelerini tartışma fırsatı buldular. Öğrencilerimiz tarafından yapılan diyalogların retorik akıcılığı ve gelişmiş jargon ve diplomatik dil kullanımı, bu deneyimden elde edilen olgunluk ve profesyonelliğin sağlam kanıtıydı.

Uzun ve yoğun bir hazırlık döneminden sonra bizi büyük bir başarı ile temsil eden MUN kulübü öğrencilerimiz için 25 Şubat 2020 Salı günü okulumuz konferans salonunda bir sertifika töreni düzenledik. Açılışı Elif Nalbantoğlu tarafından yapılan, program akışı Steve Leck tarafından takip edilen; öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin katılımı ile gerçekleştirilen sertifika töreni oldukça eğlenceli ve eğiticiydi.

Harvard MUN Konferansı’na katılan öğrencilerimiz, başarılarının gururunu bir kez daha yaşayarak, duygularını arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaştılar.

Bizi büyük bir başarı ile temsil eden öğrencilerimize, Modafen Ailesi’ne yaşattıkları gurur için teşekkür ederek başarılarının devamını diliyoruz.

28 Şubat 2020 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not