Modafen’de 5. Kez Harvard Model Birleşmiş Milletler Sertifika Töreni ⋅ Modafen

Modafen’de 5. Kez Harvard Model Birleşmiş Milletler Sertifika Töreni

Modafen öğrencileri Harvard Üniversitesinin düzenlemiş olduğu Harvard Model Birleşmiş Milletler konferansına katılmak için Amerika’nın Boston şehrindeydi. Birleşmiş Milletler toplantılarının içerik ve şekil olarak öğrenciler tarafından canlandırıldığı konferansa Modafen pek çok köklü okul arasından sıyrılarak bu sene de katıldı.

Gösterilen üstün başarının ardından okulumuzda 5. kez düzenlenen Harvard Model Birleşmiş Milletler Sertifika Töreni 16 Şubat Perşembe günü konferans salonumuzda gerçekleşti. Projeye katılan 13 öğrencimizin takdim edilmesi ile başlayan program, Modafen Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Kurtuluş Akyüz’ün öğrencilerimizin Amerika’da geçirmiş olduğu zaman dilimini kapsayan slaytı sunmasıyla devam etti. İngilizce aksanları ve konuşmaları ile büyük bir ilgi toplayan öğrencilerimiz tek tek sahneye davet edildi. Öğrencilerimizin projeyle ilgili düşünceleri ve bu kapsamda yaşadıkları deneyimler dinlendi.

Büyük bir coşku içerisinde yapılan tören Akademik Koordinatörümüz ve Yabancı Diller Bölüm Başkanı Elif Nalbantoğlu’nun öğrencilerimize takdim ettiği madalya ve katılım belgeleriyle son buldu. Öğrencilerimiz ile gurur duyuyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2 Mart 2017 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not