Modafen’de 23 Nisan Coşkusu ⋅ Modafen

Modafen’de 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96. yıldönümü, öğrencilerimizin coşkulu ve heyecanlı performanslarıyla kutlandı.”

Okulumuzda gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Sevil Tonyalı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam eden programımız, 1-A sınıfının okuduğu “Atatürk” şiiri, Yabancı Diller Bölümünün renkli ve neşeli sunumları, 3. sınıf öğrencilerimizin okuduğu “Bir Resim Yap Arkadaşım” şiiri ve okul korosunun şarkılarıyla son buldu.

Bayramın anlamına ve önemine uygun, renkli sahnelerin yaşanmasını sağlayan tüm öğrenci ve öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

2 Mayıs 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not