Modafende 19 Mayıs Coşkusu! ⋅ Modafen

Modafende 19 Mayıs Coşkusu!

Okulumuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen anlamlı bir etkinlikle coşkulu anlara ev sahipliği yaptı. Tören, günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla başladı. Öğrenciler ve öğretmenler, Atatürk’ün gençliğe verdiği önemi bir kez daha vurgulayan bu özel günde duygusal anlar yaşadı.

Etkinlikler, öğrencilerin hazırladığı çeşitli piyesler, oratoryo, şiir dinletileri, Gençliğe Hitabe’nin okunması, şarkılar, dans ve akrobasi gösterileri ile devam etti. Her bir gösteri, izleyenlerin büyük beğenisini topladı ve büyük alkış aldı. Öğrenciler, kendileri için hazırlanan bu renkli etkinlikleri izlerken büyük keyif aldı.

Programın en dikkat çekici anlarından biri de, 19 Mayıs ruhunun ve Atatürk’ün gençliğe hitabesinin bir kez daha hatırlatılmasıydı. Bu etkinlikler sayesinde öğrenciler, Atatürk’ün gençliğe verdiği değeri ve Cumhuriyet’in temellerini bir kez daha anladı ve hissetti. Okulumuz, bu anlamlı bayramın önemini öğrencilerine bir kez daha hatırlatarak, onların milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerine katkı sağladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, okulumuzda unutulmaz anılarla dolu bir gün olarak hafızalarda yer etti.

20 Mayıs 2024 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not