Modafen’de 12. Dönem Mezuniyet Töreni Heyecanı ⋅ Modafen

Modafen’de 12. Dönem Mezuniyet Töreni Heyecanı

Kurulduğu günden bu yana Atatürk ilkeleri ışığında; çağdaş, nitelikli gençler yetiştirmeyi amaçlayan Modafen, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda 12. dönem mezunlarını verdi.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında mezun olacak öğrencilerimiz kendileri için düzenlenen kep giyme ve diploma törenine katılmanın heyecanını yaşadı. Mezuniyet törenine velilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bir araya geldiği “12. Dönem Mezuniyet Kokteyli” ile başlandı. Tören geçişi anonsunun yapılması ile öğrencilerimizin heyecanları bir kat daha artarken, günün baş aktörleri olan öğrenciler öğretmenlerinin ardından sahnedeki yerlerini aldı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve ardından coşkuyla okunan İstiklal Marşı ile başlayan programda, Modafen’in geleneksel hale getirdiği ve her Modafenli’nin hafızalarında yer etmiş olan iki değerli ödülün takdimine geçildi. Bu yılki “Mehmet Durak İletişim Ödülü”nü 12. sınıf öğrencilerimizden Bartu Arat ve İrem Kırdar ile 8. sınıf öğrencilerimizden Dora Baykal ve Mehmet Can Yangın aldı. “İlhan Obuz Matematik Başarı Ödülü”nü ise 12. sınıf öğrencilerimizden Metehan Özsoy ve Erdem Evrensel, 8. sınıf öğrencilerimizden ise Sahra Genç, Asu Özer ve Batu Onat almaya hak kazandı. Böylelikle öğretmenlerinin ellerinden ödüllerini alan öğrencilerimizin mezuniyet mutlulukları ikiye katlandı. Ödüllerin verilmesinin ardından diploma törenine geçildi ve öğrencilerimiz sırası ile sahnenin önüne gelerek okul müdürümüz Sn. Mehmet Durak ve diğer öğretmenlerinin ellerinden diplomalarını aldı. Diplomaların takdimi bittikten sonra beklenen an geldi ve hep birlikte tüm kepler gökyüzüne fırlatıldı.

Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimiz, bu görkemli töreni toplu mezuniyet fotoğrafı çektirerek sonlandırdı. Bizler de Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

8 Haziran 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not