Modafen Zirvede

Bu yıl ikincisini düzenlemiş olduğumuz kayak kampımız; öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Kayak kampımızın bu seneki adresi de Uludağ Alkoçlar Zone Otel’di.

14 Mart sabahı üç saatlik yolculuğun ardından Uludağ’a varan 140 kişilik geniş ailemiz, otele yerleştikten sonra öğle yemeğini yedi ve hemen soluğu kayak pistinde aldı.

Kayak ve snowboard derslerine katılan öğrencilerimiz, kayak odasındaki hazırlıklarının ardından eğitmenleri eşliğinde ilk derslerini heyecanla gerçekleştirdiler. Bolca kayak keyfinden sonra yorgun düşen vücutlar, 5 çayı ve havuz keyfi ile ertesi güne hazırlandı.

15 Mart sabahını kar ve tipi eşliğinde karşılayan ailemiz, oteldeki eğlenceli aktivitelerin ardından yine kızaklarını ellerine alarak karla buluşmaya çıktılar. Ailemiz, tüm günü, farklı kar aktiviteleri ile geçirerek tamamladı. Öğretmenlerimizin velilerimizle birlikte kar topu oynamaları, büyük öğrencilerimizin küçük kardeşlerine kaymayı öğretmeleri, birlikte yenen yemekler, doğum günü kutlamaları ve daha bir sürü keyifli dakika görülmeye değerdi.

16 Mart günü ise tamamen pistte geçti. Gezinin son günlerinin tadını doyasıya çıkarmak isteyen öğrencilerimiz, öğle yemeğinin dışında kardan ayrı kalmadılar.

Ve kar tatilinin son günü… Tatilin sonuna gelmiş olmanın hüznü bir kenara bırakıldı ve soluk yine karların üzerinde alındı. Yorgun düşen ailemiz, son enerjilerini de valizlerini toplamak için harcadılar ve Modafen’e dönüş için otobüsler yola koyuldu. Güzel bir geziyi geride bırakan ailemiz, seneye karların üzerinde tekrar görüşmek için sözleştiler.

25 Mart 2013 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not