Modafen Yüzme Takımının Kupa Sevinci

İstanbul finallerini başarılı sonuçlarla geçen ve 28-30 Nisan tarihleri arasında Rize’de yapılan Türkiye Okul Sporları Küçükler Kategorisi Grup yarışlarına katılmaya hak kazanan Küçük Kız Yüzme Takımımız, Büyük bir başarı göstererek 14 takım arasından 4. olarak kupa kazandı.

Bu başarının ardından 26-28 Mayıs tarihleri arasında Aksaray’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda yarışan öğrencilerimiz takım halinde 13. sırada yer almayı başardı.

Öğrencilerimiz Dilara Özcan, Ceyda Özcan, Rona Çetin, Mina Nehir Kalkavan ve İnci Yazıcı’yı Türkiye Şampiyonasındaki birbirinden güzel performanslarından dolayı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

2 Haziran 2017 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not