Modafen Yüzme Şenliği Coşkuyla Gerçekleşti

2015-16 sezonunda toplamda 7 kupa, onlarca madalya kazanan ve hepsinden önemlisi yüzme sporunun disiplin, mücadele etme, hem ferdi hem de takım sporu özelliklerinin en güzel örneklerini bizlere yaşatan yüzme kulübü lisanslı takım sporcularımız yüzme şenliğinde bir araya geldiler.

12 Haziran Pazar günü 68 sporcu ve 100 den fazla velimizin katıldığı şenlikte, sporcularımız yarışlar için ısınırken velilerimizle beraber sezonun değerlendirmesi ve gelecek sezonun planlamasıyla ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Birbirinden çekişmeli yarışların yapıldığı şenlikte velilerimiz de konferans salonunda canlı yayınla müsabakaları izlediler.

Hep birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından lise yüzme takımımız havuza girerek yüzme tekniklerini sporcularımıza gösterdiler. Türkiye rekortmeni, şampiyonu ve milli takımda yer alıp madalyalar kazanmış lise takımı yüzücülerimizin yarış hızında gösterdikleri performanslar yüzme kulübü sporcularımız tarafından ilgiyle izlendi.

İlerleyen saatlerde yapılan yüzme yarışlarından sonra ödül töreni için konferans salonuna geçildi.

Modafen Yüzme Kulübü sporcularımız, Lise Yüzme Takımı sporcularına takdim ettikleri çiçekler eşliğinde teşekkürlerini sundular. Dereceye giren yüzücülerimizin madalyayla ödüllendirildiği şenlikte, yılın en iyi zamanları da yüzülmüş oldu.

Yaz dönemi antrenmanları okulların kapanmasıyla birlikte devam edecek olan tüm yüzme takımı sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

16 Haziran 2016 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not