Modafen Yüzme Okulundan Şampiyon Yüzücüler Çıkıyor

Geçtiğimiz yıl yüzme tekniklerini öğrenerek Modafen yüzme okulunu başarıyla tamamlayan ve bu sene 7-8 yaş grubunda çalışmalarını sürdüren yüzücülerimiz, ilk resmi yarış deneyimlerini, 23 Nisan 2015 tarihinde İstanbul’da yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yüzme Müsabakalarında kulaç atarak yaşadılar.

9 kulüpten 85 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda Modafenli yüzücülerimiz 2 birincilik ve 3 ikincilik elde ettiler.

“Yüzme kulübü ilk senesinde Türkiye Şampiyonasında yer aldı.”

Her yıl Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından organizasyonu yapılan ve Türkiye Şampiyonası niteliği taşıyan Marmaris 23 Nisan Çocuk Şenliği Yüzme Müsabakalarında bu sene Modafen de yer aldı.

Bu yarışlara katılabilmek için yıl içerisinde tüm illerde seçme yarışları yapılıp, harmanlanmış sonuçlar neticesinde Yüzme Federasyonu tarafından davet edilen sporcuların yarıştığı organizasyonda yüzücümüz Defne Duru Dilek 400 metre serbest yarışında Modafen Spor Kulübü’nü Marmaris’te temsil etti.

Sadece 1 senelik antrenman süreciyle seçme yarışlarında tam 12 saniye birden geliştirerek bu yarışmaya katılmaya hak kazanan sporcumuz Defne Duru Dilek’i kutlarız.

Yarışlarda kulaç atan tüm yüzücülerimizi tebrik ederiz.

28 Nisan 2015 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not