Modafen, Yüzme ile Buluşuyor ⋅ Modafen

Modafen, Yüzme ile Buluşuyor

Modafen Yüzme Kulübü, temel olimpik branşlardan biri olan “yüzme” ile Modafen ailesini buluşturuyor. Bireysel çalışmayı ve takım çalışmasını bir araya getiren nadir sporlardan biri olan yüzme, aynı zamanda çocuklarımıza disiplin aşılaması ile de diğer sporlardan ayrılıyor.

Modafen Yüzme Kulübü’nde, anaokulundan liseye kadar tüm çocuklarımız yüzme seviyelerine göre “keşif, hayal gücü, meydan okuma ve yüksek performans” çalışma gruplarından uygun olan bir tanesine yerleştirilecek ve yüzme eğitimini kendi düzeylerinde alma şansı yakalayacak. Ayrıca yüzmeye yetenekli çocuklarımız, Türkiye’de sadece Modafen’de uygulanacak olan SEC (Swimming Evaluation Center) sistemiyle ileri derecede yüzme, teknik analiz ve geliştirme programlarına dahil olacaklar.

Modafen Yüzme Kulübü, faaliyetlerini Milli yüzücü Hakan Çark eşliğinde sürdürecek. Kasım ayı itibariyle başlamasını planladığımız yüzme etkinliklerinde hafta içi-hafta sonu, okul saatleri-okul sonrası, kış yüzme okulu-yaz yüzme okulu gibi farklı alternatifler yer alacak.

Hakan Çark Kimdir?

1983 yılında faal olarak yüzmeye başlayan Hakan Çark, milli ve rekortmen yüzücü sıfatlarının yanı sıra 1995’ten bu yana antrenör kimliği ile ön plana çıkıyor. Hakan Çark, geçtiğimiz sene Galatasaray Spor Kulübü Yüzme Şubesi’nde alt yapı sorumluluğu, A Takım ve Yıldız Takım antrenörlüğü ve yüzme okulları koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. Kendisi gibi milli ve rekortmen yüzücüler yetiştiren Hakan Çark, bu yıldan itibaren aynı başarıyı Modafen Ailesi ile yakalamayı hedefliyor.

27 Eylül 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not