Modafen Yüzleri Güldürüyor ⋅ Modafen

Modafen Yüzleri Güldürüyor

Modafen ailesi olarak sosyal duyarlılığımızı göstermek ve kardeş okullarımızdaki kardeş öğrencilerimizin yüzlerini güldürmek adına düzenlediğimiz “Modafen Yardım Kampanyası” ile bu yıl yardım elimizi Şanlıurfa ve Elazığ’daki kardeş okullarımıza uzattık.

Öğretmenlerimizle birlikte hazırladığımız temizlik malzemelerini, velilerimizin göndermiş olduğu kitap, oyuncak, müzik aletleri, kırtasiye malzemeleri ve kıyafet kolilerimizi, öğrencilerimizin resim öğretmenleri ile birlikte hazırlamış olduğu “hayallerimizdeki dünya” resimleriyle süsledik.

Katılımlarınızla çoğalarak devam edebilmeyi dileriz.

20 Ocak 2015 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not