Modafen Yöresel Mutfaklar Günü – Güneydoğu Anadolu Bölgesi

“Modafen Yöresel Mutfaklar” günlerimizin ikincisi olan “Güneydoğu Anadolu Yemekleri Günü”nü gerçekleştirdik.

Türk mutfağında çok önemli bir yere sahip “Güneydoğu Anadolu Mutfağı” öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Kahvaltıda ‘Sumak şerbeti’ ile başlayan menümüz, öğle yemeğinde ‘Lebeniye çorbası’, ‘Hünkarbeğendi’, ‘Firik pilavı’ ve tatlı olarak ev baklavasından oluşan menü ile sunuma çıktı. 29 Kasım 2019 Cuma günü gerçekleştirilen etkinliğin ara öğününde ise çok sevilen Antep Kahkesi servisi yapıldı.

Günaydoğu Anadolu mutfağının farklı yörelerinden, çocuklarımızın sevebileceği yemekleri tattığımız etkinliğimizde mutfak ekibimiz de Güneydoğu Anadolu Bölgesi yöresel kostümleri ile yemek servisi yaptı.

Her ay farklı bir mutfağı okulumuza taşıyacağımız “Modafen Yöresel Mutfaklar Günü”nün ikincisini, öğrencilerimizi ve tüm Modafen Ailesi’ni yeni ve farklı bir lezzetle tanıştırmanın mutluluğuyla tamamladık.

4 Aralık 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not