Modafen Yöresel Mutfaklar Günü – Güneydoğu Anadolu Bölgesi ⋅ Modafen

Modafen Yöresel Mutfaklar Günü – Güneydoğu Anadolu Bölgesi

“Modafen Yöresel Mutfaklar” günlerimizin ikincisi olan “Güneydoğu Anadolu Yemekleri Günü”nü gerçekleştirdik.

Türk mutfağında çok önemli bir yere sahip “Güneydoğu Anadolu Mutfağı” öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Kahvaltıda ‘Sumak şerbeti’ ile başlayan menümüz, öğle yemeğinde ‘Lebeniye çorbası’, ‘Hünkarbeğendi’, ‘Firik pilavı’ ve tatlı olarak ev baklavasından oluşan menü ile sunuma çıktı. 29 Kasım 2019 Cuma günü gerçekleştirilen etkinliğin ara öğününde ise çok sevilen Antep Kahkesi servisi yapıldı.

Günaydoğu Anadolu mutfağının farklı yörelerinden, çocuklarımızın sevebileceği yemekleri tattığımız etkinliğimizde mutfak ekibimiz de Güneydoğu Anadolu Bölgesi yöresel kostümleri ile yemek servisi yaptı.

Her ay farklı bir mutfağı okulumuza taşıyacağımız “Modafen Yöresel Mutfaklar Günü”nün ikincisini, öğrencilerimizi ve tüm Modafen Ailesi’ni yeni ve farklı bir lezzetle tanıştırmanın mutluluğuyla tamamladık.

4 Aralık 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not