Modafen Yıldız Kızlar Voleybol Takımından Büyük Başarı ⋅ Modafen

Modafen Yıldız Kızlar Voleybol Takımından Büyük Başarı

Modafen Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Ömer Halis Demir Spor Organizasyonu dâhilinde büyük bir başarı elde etti. Öğrencilerimiz 19 Nisan Çarşamba günü Alemdağ Emlak Konut Spor Salonunda oynanan maçta Özel Final Okullarını yenerek ilçede dereceye girdi ve 3. olarak okulumuzu en iyi şekilde temsil etti.

Yıldız Kızlar Voleybol Takımı öğrencilerimize teşekkür ediyor, Modafen ailesi olarak spor hayatlarında başarılar diliyoruz.

21 Nisan 2017 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not