Modafen Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonasında ilk Dördün İçerisinde ⋅ Modafen

Modafen Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonasında ilk Dördün İçerisinde

2003-2004 doğum tarihli öğrencilerimizden oluşan Yıldız Erkek Basketbol takımı Anadolu Yakasında 1. olarak İstanbul Şampiyonası’na katılan 16 takım arasına girdi.

Yıldız Erkek Basketbol Takımı şimdiye kadar oynamış olduğu maçlarda önce 72 okul arasından rakiplerini geride bırakarak 1. oldu ve ilk 16 takımın içerisine girdi. Daha sonra arka arkaya 5 maçı da alarak İstanbul Şampiyonası’nda ilk dörde girmeye hak kazandı. Modafen Yıldız Erkek Basketbol takımı toplamda oynamış olduğu 15 maçın tamamını kazanarak Türkiye şampiyonası için eleme grupları yolunda emin adımlarla ilerledi.

Öğrencilerimizi kazandıkları bu büyük zaferlerden dolayı yürekten tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.

17 Ocak 2017 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not