Modafen Yıl Sonu Gösterileri ⋅ Modafen

Modafen Yıl Sonu Gösterileri

Modafen Yıl Sonu Gösterileri öğrencilerimizin müthiş performanslarıyla tamamlandı. Profesyonel sanatçıları aratmayan öğrencilerimiz hepimize unutulmaz anlar yaşattı. İstiklal Marşı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e saygı duruşuyla açılışı yapılan gösterilerde koro halinde söylenen şarkılardan dramalara, dans gösterilerinden solo piyano ve keman dinletilerine kadar birçok performans sergilendi.

1. sınıfların yıl sonu gösterisi 14 Haziran Perşembe günü Ersan Tekin ve Ayşe Karabekir direktörlüğünde gerçekleşti. Koro halinde söylenen okul şarkılarını doğaçlama hareketlerle süsleyen öğrencilerimiz gösterilerine kült filmlerin çeşitli sahnelerinden hazırladıkları İngilizce dramalarla devam ettiler.

13 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen 2. sınıfların yıl sonu gösterisi, Esin Öztürk’ün idaresinde öğrencilerimizin solo keman ve piyano dinletileriyle başladı. Yener Demirdağ’ın direktörlüğünde koro halinde seslendirilen okul şarkıları ve halk türkülerinin ardından ‘Winnie in Winter’ ve ‘Winnie Flies Again’ isimli dramaları sahneye koyan öğrencilerimiz büyük alkış aldılar.

3. sınıfların yıl sonu gösterisi ise 15 Haziran Cuma günü gerçekleşti. Stephen Leck’in yazıp yönettiği İngilizce drama sahneleyen öğrencilerimiz performanslarıyla göz doldurdular. Tarhan Eroğlu ve Mert Yılmaz’ın yönetimiyle, farklı sınıflardan Modafenli öğrencilerimizin kurdukları drama ve dans gruplarının gösterileri ile devam eden etkinlikte; solo piyano ve keman dinletileri, komedi skeçleri ve dans performansları sunuldu.

Velilerimizin büyük beğenisi toplayan gösterilerin tamamlanmasının ardından Modafen Yıl Sonu Konseri başladı. Öğretmenlerimizden Egemen Özaltınkol’un rock grubu Teneke Trampet’in konseriyle coşan Modafenliler, DJ Aykut Büyüktetik’in dj-set performansıyla doyasıya dans ettiler.

Tüm Modafenlilere güzel bir yaz dileriz.

2012-2013 eğitim ve öğretim yılında görüşmek üzere…

Modafen Marka ve İletişim Departmanı

18 Haziran 2012 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not