Modafen Yeşil Haftası Etkinlikleri Yapıldı

Doğa bilincini geliştirmek için düzenlenen Yeşil Günü, bir Modafen geleneği halinde her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı etkinliklerle yapıldı.

Her sene düzenlenen Modafen Yeşil Gününde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yeşil kıyafetler giyerek ve doğayla iç içe olarak doğa bilincine dikkat çekti. Bu yıl EdukaKids, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz okul önüne lale ekerken, lise öğrencilerimize sınıflarında tohum dağıtılarak bilgilendirmeler yapılmıştır.

Her sene düzenlenen ve bir Modafen geleneği olan Yeşil Günü etkinliği bu sene de unutulmayacak anılar ve yenilenen bilinçler ile son buldu.

19 Ekim 2018 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not