Modafen Yeşil Günü

Modafen Yeşil Günü, bir Modafen geleneği olarak, doğa bilinci ile gerçekleştirilen etkinlikler eşliğinde, her yıl olduğu gibi bu yıl da çevre bilinci oluşturmak ve yeşili koruyan nesiller yetiştirmek arzusu ile organize edildi. Hafta boyunca öğrencilerimiz, resim öğretmenleri ile birlikte çeşitli çalışmalar yaptılar; yaprak baskı tekniği ile doğa temalı resimler oluşturdular, atık malzemelerden çiçekler yaptılar, kompozisyonlar hazırladılar. Modafen ağacını yeniden tasarlayıp iletişim öğretmenleri ile birlikte doğa sevgilerini, çevre bilinci ile ilgili duygu ve düşüncelerini anlattıkları mesajları yapraklara yazıp birlikte yeniden Modafen ağacı oluşturdular. 2. sınıf öğrencilerimiz, İngilizce öğretmenleri Julie Özçelik ile birlikte geri dönüşüm malzemelerinden kimono yaptılar. Kitap ayraçları, geri dönüşüm projeleri ve çim adamlarla eğlenerek öğrenen Modafenliler, koridorlarda asılı doğa sorularına kara çam tohumlu kurşun kalemler ile cevaplar yazdı, derste doğrularını öğrendi. Öğrencilerimizin yeşiller giyerek Şile Üveyzi köyüne fıstık çamı dikmeye gittikleri Modafen Yeşil Günü, doğada yeşerecek kalıcı anılarla son buldu.

5 Kasım 2014 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not