Modafen Yeşil Günü Kapsamında Gerçekleşen Etkinlikler ⋅ Modafen

Modafen Yeşil Günü Kapsamında Gerçekleşen Etkinlikler

Doğa bilincini geliştirmek için düzenlenen Yeşil Günü, bir Modafen geleneği halinde her sene olduğu gibi bu sene de organize edildi.

Her sene düzenlenen Modafen Yeşil Gününde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yeşil kıyafetler giyerek ve doğayla iç içe olarak doğa bilincine dikkat çekti. Bu sene de organize edilen Yeşil Günü kapsamında öğrencilerimiz birçok etkinliğe imza attı. EdukaKids öğrencilerimiz okullarının önüne sümbül ekerken, İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz okul önü ve yol kenarına lale ve nergis ekimi yaptı. Lise öğrencilerimiz ise önceki yıllarda çam ağacı dikilen Modafen Hatıra Ormanına ziyaret gerçekleştirerek tekrar çam ekimi yaptı.

Her sene düzenlenen ve bir Modafen geleneği olan Yeşil Günü etkinliği bu sene de unutulmayacak anılar ve yenilenen bilinçler ile son buldu.

20 Ekim 2017 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not