Modafen Yeşil Günü ⋅ Modafen

Modafen Yeşil Günü

Doğa bilincini geliştirme ve doğayı koruma altına alma çatısı altında düzenlenen Yeşil Günü, bir Modafen geleneği halinde her sene olduğu gibi bu sene de organize edilmiştir.

Her sene düzenlenen Modafen Yeşil Gününde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yeşil kıyafetler giyerek ve doğayla iç içe olarak doğa bilincine dikkat çekmektedir. Bu sene de organize edilen Yeşil Günü kapsamında öğrencilerimiz birçok etkinliğe imza attı. Ekoloji Kulübü eğitmenimiz Elif Franco eşliğinde fidan ve çiçek eken öğrencilerimiz doğaya sundukları katkıdan ötürü oldukça heyecanlı ve mutluydular. Resim dersinde ise doğa teması altında Gustav Klimt’in çalışmasından yola çıkılarak, öğrencilere ağaç tasarımı yaptırılmıştır. Yapılan ağaç tasarımı okulumuzun 1. katında sergilenmektedir. Müzik öğretmenlerimiz ise notalar eşliğinde öğrencilerimize doğayı ve çevre bilincini “Yurdumda” (tohumlar fidana) adlı şarkıyla işlemektedir.

Her sene düzenlenen ve bir Modafen geleneği olan Yeşil Günü etkinliği bu sene de unutulmayacak anılar ve yenilenen bilinçler ile son buldu.

3 Kasım 2016 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not