Modafen Yeşil Günü ⋅ Modafen

Modafen Yeşil Günü

Modafen Yeşil Günü, bir Modafen geleneği olarak, doğa bilinci ile gerçekleştirilen etkinlikler eşliğinde, her yıl olduğu gibi bu yıl da çevre bilinci oluşturmak ve yeşili koruyan nesiller yetiştirmek arzusu ile organize edildi. Modafen okulları olarak öğrencilerimizin doğa sevgilerini, çevre bilinci ile ilgili duygu ve düşüncelerini geliştirmek adına, tüm sınıflarımızın katılım gösterdiği çiçek ve ağaç dikim etkinlikleri organize ettik.

Ekoloji Kulübü eğitmenlerimiz Michael ve Elif Franco ile beraber toprağa dokunmanın hazzını ve büyüsünü yaşayan öğrencilerimiz, büyük bir keyifle okulumuz çevresinde bulunan alanların geri dönüşümü için çiçek ve ağaç dikimi gerçekleştirdiler. Mutluluğu gözlerinden okunan öğrencilerimiz, evlerine giderken yanlarında bu güzel günü hatırlatacak, hercai menekşe çiçeklerini yanlarında götürdüler. Modafen Yeşil Günü, doğada yeşerecek kalıcı anılarla son buldu.

5 Kasım 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not