Modafen Yelken Kulübü’nden Başarılı Performans ⋅ Modafen

Modafen Yelken Kulübü’nden Başarılı Performans

Modafen Yelken Kulübü sporcularımızdan 2149 numaralı öğrencimiz Derin Erdoğdu, 1216 numaralı öğrencimiz Urcun Derin Canel, 2071 numaralı öğrencimiz Atilla Duyan ve 2055 numaralı öğrencimiz Kerem Pişkin’den kurulu takımımız Bilgi Cup Liseler Arası Yelken Yarışları’nda başarılı bir performans sergiledi.

İstanbul Bilgi Üniversitesi sponsorluğunda, Vira Yatçılık ve Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü tarafından 2013 yılından beri düzenlenen yarışlar, bu yıl 6 Ekim 2019’da İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’ndeki Vira Kayıkhane açığında düzenlendi.

Modafen Ailesi olarak Modafen Yelken Kulübü öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

9 Ekim 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not