Modafen Yaz Okulu Sona Erdi ⋅ Modafen

Modafen Yaz Okulu Sona Erdi

17 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen “Modafen Yaz Okulu” sona erdi. Üç hafta boyunca karateden kendoya, yüzmeden jimnastiğe, İngilizceden matematiğe birbirinden farklı birbirinden eğlenceli pek çok ders ve aktivite içerisinde yer alan öğrencilerimiz, tatilin tadını Modafen’de çıkarttı.

Yaz okulunun son gününde Riva’da gerçekleştirilen doğa aktivitelerine katılan öğrencilerimiz, doğa ile iç içe vakit geçirme fırsatı da yakaladı.

“Modafen Yaz Okulu”nu başarıyla sonlandıran öğrencilerimiz, katılım sertifikalarını öğretmenlerinin ellerinden alarak yaz tatilinin kalan kısmına merhaba dediler.

10 Temmuz 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not