Modafen Yaz Okulu Sona Erdi

17 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen “Modafen Yaz Okulu” sona erdi. Üç hafta boyunca karateden kendoya, yüzmeden jimnastiğe, İngilizceden matematiğe birbirinden farklı birbirinden eğlenceli pek çok ders ve aktivite içerisinde yer alan öğrencilerimiz, tatilin tadını Modafen’de çıkarttı.

Yaz okulunun son gününde Riva’da gerçekleştirilen doğa aktivitelerine katılan öğrencilerimiz, doğa ile iç içe vakit geçirme fırsatı da yakaladı.

“Modafen Yaz Okulu”nu başarıyla sonlandıran öğrencilerimiz, katılım sertifikalarını öğretmenlerinin ellerinden alarak yaz tatilinin kalan kısmına merhaba dediler.

10 Temmuz 2013 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not