Modafen Yardım Kampanyası ⋅ Modafen

Modafen Yardım Kampanyası

Modafen Ailesi olarak sosyal duyarlılığımızı her alanda göstermeye devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kardeş okullarımızda okuyan kardeş öğrencilerimize destek olmak adına “Modafen Yardım Kampanyası” düzenlendi.

Öğretmenlerimiz ile beraber hazırladığımız yardım kolileri sayesinde velilerimizden gelen yardımlar, temizlik malzemeleri, oyuncaklar, müzik aletleri, kırtasiye malzemeleri, kıyafetler ve kitaplar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılabildi.

Modafen öğrencileri yapılan çalışmayla, toplanan kırtasiye ürünleri, kitaplar, çocuk ansiklopedileri ve kıyafetler ile ihtiyaç sahibi kardeşlerinin eğitimine bir nebze katkı sağlayarak onların geleceklerine umut oldular. Kitapları teslim alan okulların öğrencilerinin Modafen için hazırladığı pankartlarda ve mektuplarda sevgi dolu mesajlar vardı.

Modafen olarak sosyal sorumluluk projelerimizin artarak devam edeceğini belirtir, çocukların eğitimi ile ilgili yapılabilecek en ufak bir katkının bile çok kıymetli olduğunun farkında olduğumuzu belirtir, büyük küçük demeden katkı yapan tüm Modafen Ailesine teşekkür ederiz.

11 Mart 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not