Modafen Winterfest

Bu yıl altıncısını düzenlemiş olduğumuz kayak kampımız; Modafen Winterfest Uludağ bu sene de sizlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Modafen Winterfest; EdukaKids, ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla festival havasında geçti.

11 Ocak sabahı üç saatlik yolculuğun ardından Uludağ’a varan 300 kişilik geniş ailemiz, otele yerleştikten sonra öğle yemeğini yedi ve hemen soluğu kayak pistinde aldı. Kayak derslerine katılan öğrencilerimiz, kayak odasındaki hazırlıklarının ardından eğitmenleri eşliğinde ilk derslerini heyecanla gerçekleştirdiler. Bolca kayak keyfinden sonra yorgun düşen vücutlar, 5 çayı ve havuz keyfi ile ertesi güne hazırlandı.

Festivalimiz birçok farklı etkinlikle geçti. Kayak keyfine, öğlen sucuk-ekmek partisi ile ara verildi. Heyecanla beklenen marshmallow partisi ve kızak aktivitelerine katılan öğrencilerimiz, akşam yemeğinin ardından karaoke partileri ve film gecelerinin ardından günü sonlandılar.

Kayak okulu ve öğretmenlerimiz tarafından kayak pistine çıkan tüm öğrencilerimizin güvenliği için, kask, üzerinde numara yazan yelek, kar gözlüğü vb. tüm önemlerin alınmasının yanı sıra, serbest kayan tüm öğrencilerimizin isimleri ve kendilerinden sorumlu öğretmenlerin listesi öğretmenlerimiz tarafından anlık olarak takip edildi.

Dolu dolu geçen Winterfest keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadar kayak, snowboard ve kızak aktiviteleri ile vakit geçirdi.

31 Ocak 2017 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not