Modafen WinterFest Uludağ ⋅ Modafen

Modafen WinterFest Uludağ

Bu yıl yedincisi gerçekleşen Modafen WinterFest 10-14 Ocak tarihleri arasında Uludağ’da öğrencilerimiz ve ailelerinin katılımı ile 230 kişilik bir grupla gerçekleşti.

EdukaKids öğrencilerinin de dâhil olduğu bu organizasyonda öğrencilerimiz ile aileleri büyük keyif aldı. Dorukkaya Kayak Okulu bünyesinde başlangıç, orta ve ileri seviye gruplarına ayrılan öğrencilerimiz günün dört saatini kayak eğitmenleri ile çalışarak değerlendirirken, yıllardır etkinliğe katılmış olmanın verdiği deneyim ile öğrencilerimizin bir kısmı da öğretmenleri eşliğinde serbest kayak yaparak günü eğlenceli bir şekilde tamamladılar. Ayrıca kayak dışında öğrencilerimiz karaoke, sinema gecesi ve marshmallow partileri ile gönüllerince eğlendi.

Dolu dolu geçen WinterFest keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadar kayak, snowboard ve kızak aktiviteleri ile vakit geçirdi.

17 Ocak 2018 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not