Modafen WinterFest Uludağ

Bu yıl yedincisi gerçekleşen Modafen WinterFest 10-14 Ocak tarihleri arasında Uludağ’da öğrencilerimiz ve ailelerinin katılımı ile 230 kişilik bir grupla gerçekleşti.

EdukaKids öğrencilerinin de dâhil olduğu bu organizasyonda öğrencilerimiz ile aileleri büyük keyif aldı. Dorukkaya Kayak Okulu bünyesinde başlangıç, orta ve ileri seviye gruplarına ayrılan öğrencilerimiz günün dört saatini kayak eğitmenleri ile çalışarak değerlendirirken, yıllardır etkinliğe katılmış olmanın verdiği deneyim ile öğrencilerimizin bir kısmı da öğretmenleri eşliğinde serbest kayak yaparak günü eğlenceli bir şekilde tamamladılar. Ayrıca kayak dışında öğrencilerimiz karaoke, sinema gecesi ve marshmallow partileri ile gönüllerince eğlendi.

Dolu dolu geçen WinterFest keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadar kayak, snowboard ve kızak aktiviteleri ile vakit geçirdi.

17 Ocak 2018 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not