Modafen WinterFest Uludağ ⋅ Modafen

Modafen WinterFest Uludağ

Modafen WinterFest 15-19 Mart tarihleri arasında on birinci kez Uludağ’da okul yöneticilerimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin katılımı ile 200 kişilik bir grupla gerçekleşti.

Dorukkaya Kayak Okulu bünyesinde başlangıç, orta ve ileri seviye gruplarına ayrılan öğrencilerimiz, kamp süresinin yaklaşık yirmi saatini eğitmenler ile çalışarak değerlendirdi. Yıllardır etkinliğe katılmış olmanın verdiği deneyim ile öğrencilerimizin bir kısmı da öğretmenleri eşliğinde serbest kayak yaparak günü eğlenceli bir şekilde tamamladı. WinterFest etkinliklerimizden olan; karaoke, sinema gecesi, kostüm partisi, marshmallow ve barbekü partileri ile öğrencilerimiz gönüllerince eğlendi.

Dolu dolu geçen WinterFest keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadar kayak, snowboard aktiviteleri ile vakit geçirdi.

19 Mart 2023 Pazar
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not