Modafen Winterfest Keyifli Anılarla Son Buldu ⋅ Modafen

Modafen Winterfest Keyifli Anılarla Son Buldu

Modafen’in geleneksel etkinliklerden biri olan Modafen Winterfest bu sene Bursa Uludağ’da gerçekleşti. Modafen Winterfest; EdukaKids, ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla festival havasında geçti.

Modafen Ailesi, 13 Ocak – 17 Ocak tarihleri arasında Uludağ Alkoçlar Zone 2 Otel’deydi. Dorukkayak KayakOkulu eğitmenleri eşliğinde kayak ve snowboard dersleriyle Uludağ’ın heyecanını yaşamaya başladılar.

Kayak okulu ve öğretmenlerimiz tarafından kayak pistine çıkan tüm öğrencilerimizin güvenliği için, kask, üzerinde numara yazan yelek, kar gözlüğü vb. tüm önemlerin alınmasının yanı sıra, serbest kayan tüm öğrencilerimizin isimleri ve kendilerinden sorumlu öğretmenlerin listesi öğretmenlerimiz tarafından anlık olarak takip edildi.

Ertesi günü de kayak aktiviteleri ile geçiren veli ve öğrencilerimiz, heyecanla bekledikleri marshmallow partisinde, dağ havasında ateşte pişmiş marshmallow yemenin mutluluğunu yaşadılar. Akşam yemeğinin ardından etüt yaparak derslerinden geri kalmayan öğrencilerimiz daha sonrasında birlikte film seyrederek günü sonlandılar.

Dolu dolu geçen Winterfest keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadar kayak, snowboard ve kızak aktiviteleri ile vakit geçirdi.

29 Ocak 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not