Modafen Voleybol Yıldız Kız Takımı Başarıdan Başarıya Koşuyor

Modafen Yıldız Kız Takımı 2018-2019 eğitim-öğretim sezonunda ilçe müsabakalarında büyük bir başarı elde ederek yarı finalde oynadığı Alev Okulları’nı yendi.

Elde ettiği başarıyla finale yükselen Modafen Yıldız Kız Takımı 28 Şubat Perşembe günü Özden Cengiz Spor Salonu’nda oynadığı final müsabakasında rakibi Sezin Kolejini 25.23 ve 25.17’lik rahat bir skorla yenerek ilçe şampiyonu olmuştur.

Modafen Ailesi olarak, Modafen Yıldız Kız Takımına ve 2006 yılından bu yana voleybol alanında çocuklarımızı yetiştirip, il karmasına çocuk gönderen ve elde ettiği başarılarla bizleri gururlandıran okulumuzun Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda takım antrenörümüze teşekkür ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

5 Mart 2019 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not