Modafen Tiyatro Kulübü’nden “Oz Büyücüsü” ⋅ Modafen

Modafen Tiyatro Kulübü’nden “Oz Büyücüsü”

6 Mart 2020 Cuma günü Modafen Tiyatro Kulübü öğrencilerimiz, Amerikan çocuk edebiyatının öncülerinden olan L. Frank Baum’un kaleme aldığı, dünya çocuk edebiyatında yepyeni bir dönem başlatmış ve yayımlandığı 1900 yılından bugüne yüzlerce filme, oyuna ve baleye konu olmuş bir başyapıt olan Oz Büyücüsü tiyatro oyununu sahneledi.

Oyunculuk performansları ile göz dolduran öğrencilerimiz, kendilerini izlemeye gelen velileri ve arkadaşlarını da Oz Büyücüsü’nü arayan Dorothy’nin macerasına dahil ettiler.

Modafen Tiyatro Kulübü öğrencilerimize ve drama öğretmenlerimize bu keyifli oyun için teşekkür eder, öğrencilerimizi başarılı performanslarından dolayı kutlarız.

12 Mart 2020 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not