Modafen Tiyatro Kulübü’nden “Oz Büyücüsü”

6 Mart 2020 Cuma günü Modafen Tiyatro Kulübü öğrencilerimiz, Amerikan çocuk edebiyatının öncülerinden olan L. Frank Baum’un kaleme aldığı, dünya çocuk edebiyatında yepyeni bir dönem başlatmış ve yayımlandığı 1900 yılından bugüne yüzlerce filme, oyuna ve baleye konu olmuş bir başyapıt olan Oz Büyücüsü tiyatro oyununu sahneledi.

Oyunculuk performansları ile göz dolduran öğrencilerimiz, kendilerini izlemeye gelen velileri ve arkadaşlarını da Oz Büyücüsü’nü arayan Dorothy’nin macerasına dahil ettiler.

Modafen Tiyatro Kulübü öğrencilerimize ve drama öğretmenlerimize bu keyifli oyun için teşekkür eder, öğrencilerimizi başarılı performanslarından dolayı kutlarız.

12 Mart 2020 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not