Modafen tartışıyor “Matematik keşif midir? İcat mıdır?” ⋅ Modafen

Modafen tartışıyor “Matematik keşif midir? İcat mıdır?”

Modafen öğrencileri arasında “Matematik keşif midir? İcat mıdır?” konulu münazara yarışması düzenlendi.

6 Haziran Pazartesi günü Modafen Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda İrem Kırdar, Metehan Özsoy, Gamze Genç ve Öykü Öztürk’ün yer aldığı grupla Kayra Uçar, Deniz Şen, Atahan Özsoy ve Ege Uğur’un grubu arasında kıran kırana mücadele yaşandı.

Sunuculuğunu Türkçe öğretmenlerimizden Pırıl Üngör Hızar’ın üstlendiği programın açılış konuşması Sayın İlhan Obuz tarafından yapıldı.

Münazara boyunca her grubun liderleri ve diğer katılımcı öğrenciler tezlerini birer birer savunarak, birbirlerini eleştirdiler. İlgiyle izlenen münazara sonucunda tüm öğrencilere katılım belgeleri ve kazanan gruba günün anlam ve önemini hatırlatması için hediyeleri, duayen öğretmenlerimiz Mehmet Durak ve İlhan Obuz tarafından takdim edildi.

16 Haziran 2016 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not