“Modafen Sports Fest”te Gençlik ve Spor Bayramı ⋅ Modafen

“Modafen Sports Fest”te Gençlik ve Spor Bayramı

Geleceğimiz olan çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı bir geleceğin oluşturulması ve milli takımlara ilimizden sporcular kazandırmak amaçlarıyla spora ve sporcuya verdiği desteklerle tanınan Modafen, bütün öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla Alemdağ Stadyumun’da “Modafen Sports Fest” gerçekleştirdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını da içinde barındıran Modafen Sports Fest’e geçit töreni ile başlanıldı. Geçit töreni, Modafen’in akademik başarıya verdiği önem kadar spora verdiği önemi de gözler önüne serer nitelikteydi. Birbirinden farklı spor dalları içerisinde yer alan öğrencilerimiz, geçit töreninde renkli görüntüler oluşturdu. Geçit töreninin ardından lise öğrencilerimizin kendi bedenleriyle yaptığı üc katlı kule v e en üstte açılan Türk Bayrağımız görülmeye değerdi. Ardından Sanat ve Müzik Bölümü öğretmen ve öğrencilerimizin harika performansları festival alanını daha çoşkulu bir hale getirdi.

Festival kapsamında stadyum içerisinde oluşturulan aktivite alanlarına dağılan öğrencilerimiz, eğlenceli saatler yaşadılar. Öğrencilerimiz; karate, jimnastik ve dans gösterileriyle, tırmanma duvarıyla, rodeoyla, halat çekmeyle, bayrak yarışıyla, penaltı atışlarıyla ve daha pek çok aktivite ile gençliğin enerjisini gösterdiler. Yıl içinde sportif başarı göstermiş olan öğrencilerimizin başarılarının hep birlikte kutlanıldığı sporla iç içe geçen gün, Modafen Sports Fest bayrağı altında çekilen aile fotoğrafı ile son buldu.

25 Mayıs 2016 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not