Modafen Sporcuları ve Yöneticileri Bir Araya Geldi

Sporun ve sporcunun dostu Modafen başarılarla dolu bir sezonu geride bırakmaya hazırlanırken, yönetici, sporcu ve antrenörlerimizin bir araya geldiği yemek organizasyonu düzenlendi.

2015-2016 sezonu süresince sayısız başarıya imza atan takımlarımızın katılımıyla neşeli anlara tanıklık ettiğimiz organizasyona Modafen Futbol Kulübü, Modafen Futbol Kulübü U19, Modafen Anadolu Lisesi Okul Takımı oyuncuları, antrenörler ve yöneticilerimiz katıldı.

Modafen Futbol Kulübü İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup ve SAL Play-Off B grubunu Şampiyon olarak tamamladı ve Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e çıkmaya hak kazandı. Ayrıca Modafen Futbol Kulübü bu sezon elde ettiği başarılara bir yenisini daha eklemek ve sezonu taçlandırmak adına Erokspor Futbol Kulübü ile “İstanbul Şampiyonu” unvanı için karşı karşıya gelecek.
Modafen Futbol Kulübü U19 genç takımı da grubunda şampiyon olarak yakın zaman düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılım için ter akıtacaklar.

Okullar Arası yarışmalarda İstanbul Şampiyonu unvanı ile direkt olarak yarı finallere kalma başarısı gösteren Modafen Anadolu Lisesi Okul Takımı, Manisa ilinde oynadığı tüm maçları kazanarak, Sakarya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası Final Maçlarına katılma hakkını elde eden Türkiye’nin en iyi 8 okul takımı arasında boy gösterecek. Şampiyonluk ipini göğüsleyen takım Fransa’da düzenlenecek olan Euro Football turnuvasında ülkemizi temsil etmeye hak kazanacaktır.

Bizler de Modafen Ailesi olarak başarıda pay sahibi tüm yönetici, sporcu ve antrenörlerimizi tebrik eder, önlerindeki maçlarında kendilerine gönülden başarılar dileriz.

18 Nisan 2016 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not