Modafen Spor Bölümünden “Kondisyonerlik Eğitim Semineri” ⋅ Modafen

Modafen Spor Bölümünden “Kondisyonerlik Eğitim Semineri”

Modafen Kondisyonerlik Birimi tarafından 26-27 Ekim ve 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenen “Kondisyonerlik Eğitim Semineri”ne farklı spor kulüplerinde çalışan antrenör ve kondisyonerler katıldı. Teorik ve pratik derslerin yer aldığı eğitim semineri, alanında uzman akademisyenler tarafından katılımcılara sunuldu.

Modafen Spor Koordinatörü ve Performans Uzmanı Dr. Osman Ateş, dünyaca ünlü sporculara beslenme, gıda takviyeleri ve antrenman konularında danışmanlık yapan Dr. Salim Satır ve Performans Uzmanı Yrd. Doç. Dr. İsa Sağıroğlu; katılımcılara kardiyovasküler antrenman örnekleri, performans test ve ölçümleri, pliometrik çalışmalar gibi pek çok konuda bilgi vererek, en güncel metotları ve bunların püf noktalarını gösterdiler.

Seminerde, teorik dersler konferans salonumuzda gerçekleştirilirken, test-ölçüm ve uygulamalar futbol sahasında, kuvvet ve güç çalışmaları ise fitness salonunda yapıldı.

Oldukça verimli ve uygulanabilir bir seminer geçiren katılımcılar, interaktif eğitimler sonunda sertifikalarını alarak semineri sonlandırdılar.

18 Kasım 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not