Modafen Sandık Başında ⋅ Modafen

Modafen Sandık Başında

Modafen olarak, büyükten küçüğe tüm öğrencilerimiz ile okul başkanlığı seçimi heyecanı yaşadık.

1. sınıflardan 12. sınıflara kadar bütün kademelerde başkanlık yarışının yaşandığı seçimlerde, her sınıfın temsilcileri demokratik yöntemlerle belirlendi.

Ardından seçim sürecinin ilk aşaması olarak okul başkanlığına aday olmak isteyen öğrencilerimizin başvuruları alındı. 5 günlük propaganda sürecinde aday olan öğrencilerimiz; poster ve broşürler hazırlayarak adaylıklarını duyurdular.

Spor salonunda kurulan kürsüde, seçim konuşmalarını yapma fırsatı bulan adaylar, kendilerini tanıtıp seçim vaatlerini dile getirdiler.

25 Şubat Salı günü tüm Modafen öğrencileri sandık başına giderek oylarını kullandı.

Öğrencilerimizde liderlik bilinci ve özgüvenlerinin gelişmesini hedefleyen bu demokratik seçim süreci sonunda; 3E sınıfından Maide Esma Taviloğlu ilkokul başkanı, 7A sınıfından Sarp Bayraktar ortaokul başkanı ve 12 SAY sınıfından Erim Özgür lise başkanı oldu.

Tüm adaylarımıza gösterdikleri medeni cesaret ve emekleri için teşekkür ederiz.

Başkanlarımızı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

26 Şubat 2020 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not