Modafen Okul Sporları Ritmik Cimnastik Yarışmalarında ⋅ Modafen

Modafen Okul Sporları Ritmik Cimnastik Yarışmalarında

17-18 Ocak tarihlerinde Kartal Cimnastik Salonunda yapılan “Okul Sporları Minikler ve Küçükler Kategorisi Ritmik Cimnastik İl Birinciliği Yarışması”na Modafen olarak takım halinde katıldık.

Lisanslı kulüp sporcularımız olan öğrencilerimiz azimli ve disiplinli performanslarıyla bizleri bir kez daha gururlandırdı. Yoğun katılımın olduğu yarışmalarda 2011 doğumlu öğrencimiz Melis Şeremet 54 rakibi arasından 16., 2010 doğumlu sporcularımızdan Elif Akyol 63 rakibi arasından 14., yine aynı yaştaki Melek Dorum ise 22. sırada yerlerini aldı.

120 sporcunun mücadele ettiği 2008-2009 doğumlu sporcuların kategorisinde ise Büke Semiz 36., Yağmur Şentürk 38., Bilge Günay 41., Beren Doğa Turgay ise 47. sırada yerini aldı.

Kulübümüzün lisanslı sporcularından Zeynep Ada Çelik küçükler kategorisinde 78 rakibi arasından 19., Zeynep Aytaç ise 41. sırada yerlerini aldı.

Modafen ailesi olarak disiplin gerektiren spor dallarından biri olan Ritmik Cimnastikte büyük bir gayret ve başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

19 Ocak 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not