Modafen Öğrencisi Yunus Emre Kefeli İlk Profesyonel Maçında İlk Golünü Attı

Misli.com 3. Lig’de mücadele eden Modafen, ilk yarının son maçında 52 Orduspor ile karşılaştı. Karşılaşmada, Modafen 11. sınıf öğrencilerimizden 2532 numaralı Yunus Emre Kefeli, A takımda ter döktüğü ilk maçında gol atmayı başardı. 16 yaşındaki oyuncumuz, topla buluştuğu ilk dakikada fileleri havalandırarak takımını 1-0 öne geçirdi.

Takımımızın diğer golü ise Fevzi Can Bozkuş’tan gelirken 2021 yılının ilk maçında sahaya çıkan oyuncularımız sahadan 2-2’lik beraberlikle ayrıldı.

Modafen Ailesi olarak; 11. sınıf öğrencilerimizden 2523 numaralı Yiğit Yılmaz ve 10 B sınıfından 1061 numaralı Efe Niyazi Kurtulmuş’un da formasını giydiği Modafen Futbol Takımı’mızın tüm oyuncularına başarılar diler, ilk profesyonel maçında ilk golünü kaydeden Yunus Emre Kefeli’yi tebrik ederiz.

6 Ocak 2021 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not