Modafen Öğrencileri YGA Liderlik Konferansı’nda ⋅ Modafen

Modafen Öğrencileri YGA Liderlik Konferansı’nda

Modafen, bilinçli, akademik açıdan güçlü, özgüven sahibi, sosyal ve donanımlı genç liderler yetiştirmeye devam ediyor ve bu duruma yardımcı programları destekliyor.

Daha iyi bir gelecek için sosyal, sorumlu liderler yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında kurulmuş olan YGA (Young Guru Academy) Yıldızlar Liderlik Programı, 7. 9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerimize yönelik okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti. YGA’yı ve neden katılım gösterilmesi gerektiği anlatılırken, öğrencilerimize programa daha önceden katılanların deneyimleri izletildi. Sosyal sorumluluk projeleri dahil, daha yaşanılabilir bir dünya için çalışmalar yapılan programın içeriği ile birlikte öğrencilerimizin sosyal ortamlarını genişletebilme ve yeni bireyleri tanıyarak onlarla ortaklaşa proje üretebilme aşamasına da değinildi.

Yıldızlar Liderlik Programı (YGA) tanıtıldıktan sonra öğrencilerimiz merak ettikleri kısımları sorarak bilgi sahibi oldular ve ilgi duydukları bölümler için ön başvuruda bulundular. Lider olabilme düşüncesi ve azmi ile çalışan ve bu bağlamda çaba sarf eden tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

16 Ekim 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not